Doradztwo

Jesteś prezesem fundacji, szefem firmy, a może masz do zrealizowania projekt? Potrzebujesz kogoś z doświadczeniem? Na potrzeby rynku, oraz potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty szeroki pakiet wsparcia dla beneficjentów Twojego projektu.
Duże doświadczenie naszej kadry pozwala nam na określenie całej ścieżki zawodowej beneficjenta. Pomagamy również wszystkim tym, którzy maja pomysł na siebie chcą otworzyć własną działalność gospodarczą po przez pomoc w tworzeniu biznesplanu jak i wszystkich kwestiach marketingowych oraz sprzedażowych.

Pomagamy w rekrutacji do projektów

Ścieżka zawodowa

Stworzenie ścieżki zawodowej w brew pozorom nie jest łatwe. Nasi specjaliści z tej dziedziny pomogą w określeniu mocnych i słabych stron, w określeniu celów zawodowych oraz w doborze odpowiednich szkoleń zgodnie z preferencjami i możliwościami oraz zainteresowaniami beneficjenta. Kończąc na pomocy w napisaniu odpowiedniego CV i znalezieniu odpowiedniego pracodawcy.

Marketing

Marketing jest nieodzownym elementem funkcjonowania każdej firmy. Od tego jakie podejmiemy działania marketingowe uzależnione będą sukcesy sprzedażowe oraz jak postrzegani będziemy przez naszych klientów. Nasze doświadczenie i w tej kwestii pomoże określić Tobie jakie działania powinna wdrożyć Twoja firma aby odnieść sukces w postaci zwiększenia sprzedaży.

Doradztwo biznesowe


Nasi trenerzy z branży finansowej oraz marketingowej pomagają w tworzeniu biznesplanu. Rozpoczynając od pomysłu na biznes przez analizę rynku, marketing kończąc na elementach sprzedaży, planach sprzedażowych oraz utrzymaniu klie
nta.