O Nas

Jednym z naszych podstawowych celów jest rehabilitacja społeczna oraz zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. W naszej ofercie możecie znaleźć szereg szkoleń, które z pewnością pomogą podnieść kompetencje i kwalifikacje zawodowe. Chcemy pomóc wam nie tylko zawodowo, ale również społecznie – pomagamy w wypełnianiu wniosków w różnych programach między innymi takimi jak „aktywny samorząd” czy też „łamanie barier komunikacyjnych”. Nasza kadra jest wyspecjalizowana w teorie programową, a również praktycznie możecie liczyć na ich pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Szkolenia

Jedną z gałęzi naszej działalności są szkolenia. Chcąc zadbać o rehabilitację zawodową osób niepełnosprawnych stworzyliśmy bogaty zakres szkoleń, wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę teoretyczną naszych szkoleniowców. Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez naszych klientów, szkolenia można ze sobą łączyć w tak zwane pakiety. Więcej informacji dotyczących realizowanych przez nas szkoleń znajdziecie w zakładce „Szkolenia”.
Prowadzimy między innymi szkolenia komputerowe (ECDL), szkolenia z grafiki komputerowej, szkolenia z telemarketingu, obsługa klienta, obsługa biura i sekretariatu, czy szkolenia z marketingu.
Więcej informacji dotyczących realizowanych przez nas szkoleń znajdziecie w zakładce „Szkolenia”.

REKRUTACJA

Osoba niepełnosprawna często jest tak samo wartościowym pracownikiem jak osoba w pełni sprawna. Jesteś realizatorem projektu? Jeśli tak, przeprowadzimy rekrutację beneficjentów zgodnie z założeniami projektu, który realizujesz. W naszej bazie osób niepełnosprawnych posiadamy dane kandydatów o różnorodnym poziomie wykształcenia oraz kwalifikacji, przygotowanych do pracy na wielu stanowiskach. Więcej informacji znaleźć można w zakładce „Doradztwo”.

DLA SŁUCHACZA

Specjalnie z myślą o was stworzyliśmy projekt „Radio MaxiStacja”. Jest to przedsięwzięcie dla osób, które lubią muzykę. Poprzez wspólne działania mogą one zbudować kontakty z innymi osobami aby zmniejszyć ograniczenia społeczne. Zdarza się, że przez nasze nieśmiałości rezygnujemy z nawiązywania nowych kontaktów z ludźmi oraz poznawania ich. Wychodząc naprzeciw stworzyliśmy miejsce, gdzie kontakt społeczny z innymi został w znaczny sposób ułatwiony.