Szkolenia Komputerowe

Niemal wszyscy używamy komputerów w domu czy biurze, lecz zmieniające się oprogramowania i sprzęty utrudniają nam sprawę. Dlatego też nasza firma oferuje szkolenia z obsługi komputera oraz pakietów oprogramowania biurowego na każdym poziomie, od zupełnych podstaw do użytkowników zaawansowanych. Szkolenia takie są przeprowadzane przez wykwalifikowanych trenerów, którzy stawiają na stały rozwój. Umiejętności uczestników są sprawdzane egzaminem, a po jego zdaniu każdy uzyskuje Europejski Certyfikat Umiejętności komputerowych (ECDL). Umiejętności nabyte podczas takiego szkolenia stawiają w dobrym świetle osoby poszukujące pracy, ponieważ stają się one bardziej atrakcyjne dla przyszłych pracodawców. Firmy także powinny stawiać na stały rozwój swoich pracowników pod względem obsługi komputera, gdyż stale zmieniające się oprogramowanie może być przeszkodą podczas wykonywania swoich obowiązków.

Nasza firma oferuje szkolenia komputerowe nie tylko osobą pełnosprawnym, ale nasze zaplecze sprzętowe i programowe pozwala nam na szkolenia z osobami niepełnosprawnymi w tym niewidomymi i głuchymi. Zajęcia takie mogą odbywać się we wskazanym przez nas miejscu (szkolenia grupowe), lub też u beneficjenta w domu (szkolenia indywidualne). Oferujemy również kursy zdalne oraz hybrydowe.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, do oferty wprowadzone zostały szkolenia z MS.Word oraz MS.Excel – Szkolenia te moga być realizowane na poziomie podstawowym, oraz zaawansowanym

MS. Word

Szkolenie z programu MS Word! Umożliwi to Wam znajomość tworzenia tekstów oraz edytowania ich do swoich potrzeb. Kurs jest przewidziany, dla osób o znikomej wiedzy możliwości tego oto programu, ale również dla osób bardziej zaawansowanych. Zajęcia odbywają się przez 30h, w grupach 5-10 osób. Nasi szkoleniowcy posiadają obszerną wiedzę w danym zakresie, zadbają o wasz poziom edukacji oraz przyjazną atmosferę w grupie. Dzięki udziałowi w naszym kursie, będą Państwo mieli umiejętność redagowania tekstów, tworzenia własnych dokumentów różnego typu takich jak oświadczenia, zaproszenia itp. Nauczą się państwo jak wstawiać tabele i odpowiednio dodawać obrazy. Dowiecie się również jak tworzyć papier firmowy oraz adresować swoje dokumenty do dużego grona osób za jednym razem! Po tym szkoleniu czynności związane z tworzeniem ważnych dokumentów nie będą stanowić, dla was żadnych problemów! Certyfikat po ukończeniu szkolenia zapewni Wam lepszy wizerunek na rynku pracy a także sprawi, że Wasza znajomość związana z pisaniem tekstów w biurze będzie na dużo wyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które  chcą poprawić swój wizerunek na rynku pracy do wzięcia udziału w naszym szkoleniu.

Ms. Excel

W naszej ofercie, znajdą Państwo m.in. szkolenie z obsługi programu MS EXCEL.  Kurs jest przewidziany dla osób dopiero zaczynających swą przygodę z tym programem, ale również dla osób bardziej zaawansowanych. Zajęcia odbywają się przez 30h, w grupach 5-10 osób. Szkolenie prowadzi nasza wykwalifikowana kadra, która zadba nie tylko o wasz poziom edukacji, ale również komfort i przyjazną atmosferę w grupie. Podczas zajęć mogą Państwo nabyć wiedzę, dzięki której będziecie swobodnie formatować, filtrować i sortować dane według własnych potrzeb. Nauczycie się wielu przydatnych funkcji, które ułatwią prace z danymi w programie MS Excel. Będziecie w stanie rozwiązywać problemy logiczne, przygotowywać listy obecności, tabele, a nawet wstawiać wykresy. A to tylko kilka czynności z wielu innych przydatnych rzeczy, z którymi również się zapoznacie. Poprzez taką wiedzę, wzrośnie Państwa wartość na rynku pracy i będzie Wam dużo łatwiej radzić sobie z trudnościami, które możecie spotkać podczas czynności związanych z wymogami danej firmy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych chcących rozwijać swoją wiedzę w danym zakresie!